top of page

HAKKIMIZDA 

İzmir’in ilk bağımsız özel Volvo Servisiyiz.

 

Gururluyuz. Şerif Usta Özel Volvo Tamir ve Bakım Servisi olarak 1985 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Volvo markalı otomobillerin tamir ve bakımı konusunda büyük bir tecrübeye sahip olan Şerif Usta Türkiye'deki ilk bağımsız özel Volvo servisini çeyrek asır önce ülkemizin üçüncü büyük şehri İzmir'de faaliyete geçirdi.

 

Şerif Usta 36 yıldır başta İzmir olmak üzere tüm Ege Bölgesindeki Volvo araçlarına hizmet veriyor. Yıllardır ülkemizin diğer şehirlerinden İzmir’e ve Ege sahillerine tatile gelen Volvo kullanıcılarına 24 saat hizmet veren servisimiz aynı zamanda yedek parça konusunda da yardımcı olmaktadır.

 

Profesyonel ve alanında uzman bir ekiple çalışan Özel Volvo Servis Şerif Usta, yerinde müdahale ile de arızalanan araçlara yol yardımı da yapmaktadır. Özel donanımlı araçlarla gece ve gündüz teknik servis hizmeti verilmektedir.

 

Çeyrek asrı aşan bir süredir İzmir’de ilk bağımsız özel Volvo servisi açan Şerif Usta teknik beside bugüne kadar ciddi hizmet vermekte ve Volvo araçların orjinal ve yan sanayi yedek parçalarını müşterilerine sağlamaktadır.

 

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu, servisimizde bilinçli Teknik elemanlarımızla hizmetin en iyisini vermeye devam ediyoruz.

 

24 saat hizmet anlayışımızdan sizde faydalanın.

Screenshot_159.png
caa8af80-f5b3-4f34-885c-20faa4c92907.jpg
bottom of page